Łatwo tu się dostać, trudno wyjść. . Sytuacja we Włoszech.

Jak opisuje gazeta Włoska "Corriere della Sera" jeszcze w tym roku do kraju przewiduje się przybycie 200-250 tysięcy migrantów. Gazeta również opisuje sprzeciw władz wielu gmin, które nie chcą przyjmować przybyszów na całym włoskim terytorium. Rośnie duża nietolerancja.


Kiedy Europa się obudzi ? Już teraz się mówi że Włoskie Państwo jest jak " lejek ". 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga